ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Karta 16197369
nr 1619 7369
Karta
Wadstena, 1769, Jonas Brolin, 51x61 cm
Kondition: slitage, skador, löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:20:01
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg 800 kr
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor